Jak dostać pożyczkę? Kilka bazowych wskazówek.

marzec 02, 2018

Jak uzyskać pożyczkę? Z nami nauczysz się tego w kilku prostych krokach. Przede wszystkim mądrze zarządzaj swoimi finansami. Zanim złożysz wniosek o pożyczkę, musisz upewnić się, że będziesz w stanie spłacić pożyczkę. Po pierwsze, dobrze się przyjrzyj swoim finansom. Zacznij od utworzenia budżetu zawierającego wszystkie roczne wydatki i roczny dochód. Dzięki temu uzyskasz przejrzysty obraz swojej sytuacji finansowej. Po wprowadzeniu budżetu możesz ustawić plan oszczędnościowy dla swojego depozytu… i upewnij się, że się go trzymasz! Zmniejsz swoje długi i zmniejsz limit kredytowy na swoich kartach kredytowych, ponieważ pomoże ci to w spłaceniu wniosku o pożyczkę, po szczegółowe informacje wejdź na http://www.kredytnazycie.pl/.

Sprawdź swoją historię kredytową.

Większość kredytodawców przeprowadzi kontrolę kredytową, gdy złożysz wniosek o pożyczkę, więc dobrze jest znać historię kredytową. Nie musisz posiadać karty kredytowej wcześniej, aby mieć wgląd w plik kredytowy, ponieważ samo złożenie wniosku o pożyczkę może spowodować pojawienie się rachunku na Twojej historii kredytowej. Utrzymuj także niskie stawki pożyczek, ponieważ zbyt wiele odrzutów może źle wpłynąć na twoją historię.

Znajdź właściwą pożyczkę.

Wykonaj porządne badania, aby znaleźć pożyczkę, która najbardziej Ci odpowiada. Wróć do swojego budżetu, decydując, czy spłaty tygodniowe, co dwa tygodnie czy miesięczne będą dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź, czy możesz dokonać dodatkowych spłat lub w razie potrzeby zmienić pożyczkę. Czy możesz żyć ze zmienną stawką i niepewnością możliwych zmian stóp, czy wolisz znać swoje dokładne spłaty i uzyskać stałą stawkę? Dowiedz się o wszelkich opłatach związanych z pożyczką, lepiej poznać je z góry, a później nie wpaść w niemiłą niespodziankę.

Bądź szczery w swojej aplikacji.

Szczerze deklaruj swoje dochody i uwzględnij wszystkie swoje zobowiązania i wydatki. Jeśli pożyczkodawca odkryje, że masz więcej kart kredytowych niż ujawniłeś, twoja pożyczka może zostać odrzucona z powodu nieujawnienia.

Zbierz swoje dokumenty.

Utwórz listę kontrolną ze wszystkimi dokumentami potrzebnymi do złożenia wniosku o pożyczkę i zaznacz je podczas ich zbierania. Będziesz musiał dostarczyć kopie dokumentów gotowych pod ręką, ale inne mogą wymagać dokumentów od stron trzecich, a to może trochę potrwać. Niekompletne wnioski mogą przedłużyć proces składania wniosku i być przyczyną odmowy udzielenia pożyczki.